مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان

مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

rating_star سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویسrating_star سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویسrating_star سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویسrating_star سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویسrating_star سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویس
 
investment-georgia سرمایه گذاری در گرجستان - موسسه حقوقی جورجیا سرویس

مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان

با توجه به تفاهم نامه همکاری شرکت ما با بخش سرمایه گذاری دولت گرجستان، در این بخش کلیه طرح های سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم (سهامی) در گرجستان که توسط دولت و یا شرکت های سرمایه گذاری و فاندهای بین المللی و بخش خصوصی پیشنهاد شده است را در اختیار اعضا قرار میگیرد.

کلیه اطلاعات دقیق در مورد سرمایه گذاری در گرجستان را از کارشناس متخصص سرمایه گذاری شرکت Information Georgia در گرجستان بگیرید و با توجه به اهمیت سرمایه گذاری ، مشاوره صرفا به صورت حضوری انجام میشود.

مشاوره تخصصی برای سرمایه گذاری در گرجستان با تعیین وقت قبلی انجام خواهد شد کلیه داده ها و قوانین و مقررات سرمایه گذاری به صورت پکیج کامل در اختیار متقاضی قرار میگیرد.

شماره مدیر دفتر برای اخذ وقت قبلی: مسئول دفتر  551104330-995+

 در قوانین جاری گرجستان، سرمایه گذار به شخصی گفته می شود که حداقل مبلغ 120 هزار دلار (300 هزار لاری) به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. کسانی که کمتر از مبلغ 120 هزار دلار در گرجستان آورده دارند و قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دارند ، کارآفرین نامیده می شوند.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ مذکور حداقل مبلغ 120 هزار دلار بایستی به صورت کاملا مستقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی سرمایه گذاری شود، و خرید ملک برای شرکت جزو سرمایه گذاری مستقیم محسوب نمی شود و اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، قانون دیگری می باشد.

دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد از جمله : امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ، امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار ، اعطای کارت اقامت پنج ساله و یا حتی واگذاری اقامت دائم گرجستان به سرمایه گذار در صورت داشتن سابقه مدیریتی و سرمایه گذاری در اماکن دیگر و ….

 

مطالب مرتبط و مفید برای سرمایه گذاری در گرجستان

* فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان

*10 دلیل برای سرمایه گذاری در گرجستان

 

برای مشاوره سرمایه گذاری با شماره زیر از طریق کلیه شبکه های اجتماعی تماس بگیرید

تماس با مشاور حقوقی (تماس مستقیم/تلگرام/ واتس آپ/ ایمو/وایبر): 598852000-00995

 واحد سرمایه گذاری سازمان  Information Georgia

 

Comments powered by CComment

ارتباط با ما

  • تفلیس، خیابان مرجان ایشویلی، پلاک 29، LM Hotel طبقه 6  تلفن ایران:09120056206 
  • تماس مستقیم با گرجستان از طریق کلیه اپلیکیشن های واتس آپ، ایمو، تلگرام
  • مشاور حقوقی 598852000-995+
  • مشاور سرمایه گذاری 555116655-995+

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ارسال پیام برای ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top